Bez pobjednika u Berlinu, remi Hoffenheima i Herthe

Nogomet 02. okt 202217:37 0 komentara
REUTERS/Annegret Hilse

Nije bilo pobjednika u Berlinu, Hertha i Hoffenheim odigrali su neriješeno u jednom od zanimljivijih mečeva osmog kola Bundeslige – 1:1.

Bio je Hoffenheim blago favorit na gostovanju Herthi, činilo se da će u Berlinu osvojiti i sva tri boda, posebno poslije 25. minuta, kad je Kramarić odlično reagovao poslije dodavanja Kabaka, savladao je golmana Herthe Christensena.

Bili su gosti prilično bolji u prvom poluvremenu, ali su popustili u finišu. U 37. minutu Belgijanac Lukebakio je donio erupciju oduševljenja domaćim navijačima. Malo ko je tada mogao da pomisli da će tada biti postavljen i konačan rezultat.