Dudićev Radnički se ne šali, Kragujevčani razbili Napredak u Kruševcu

Nogomet 28. apr 202419:59 0 komentara

Tim Feđe Dudića melje pred sobom, a sada je u 32. kolu šampionata Srbije pala i ekipa Napredka u Kruševcu. Kragujevčani su slavili sa 4:1.

Krenuli su izabranici Feđe Dudića silovito od samog starta, a do prednosti ih je doveo Zorić u 12. minuti nakon proigravanja Zorića.

U 28. minuti bilo je 0:2, a siguran sa bijele tačke bio je Miloš Ristić sa bijele tačke.

Sjajno prvo poluvrijeme Kragujevčana zaokružio je Sahli nakon asistencije Bevisa u nadoknadi prvog dijela.

Jovan Marinković je u 73. minuti smanjio prednost gostiju, ali je Ristić drugim golom u četvrtoj minuti nadoknade postavio konačan rezultat.

Besim Šerbečić i Ljubiša Pecelj odigrali su cijeli meč za tim Radničkog, dok je Mehmed Ćosić priliku dobio u drugom dijelu.

Radnički je nakon ovog kola 4. na tabeli sa 56 bodova, dok je Napredak 8. sa 39.