Fudbaler Real Madrida se propisno obrukao, uspio je promašiti prazan gol (VIDEO)

Nogomet 27. nov 202312:50 0 komentara
Printscreen/X

Real Madrid je u meču 14. kola La Lige, na gostovanju Cadizu slavio rezultatom 3:0.

Prvi gol viđen je u 14. minutu. Prošao je Rodrygo pored nekoliko defanzivaca Betisa i sjajno završio akciju poslavši loptu u rašlje.

Na drugi gol se čekalo sve do 64. minuta. Prvo je priprijetio Luka Modrić dobrim udarcem sa ivice kaznenog prostora, ali je pogodio stativu. Ni minut kasnije, dobru loptu je dobio Rodrygo koji precizno šalje i ovu loptu u mrežu.

A onda na scenu još jednom stupa Rodrygo. Igrao se 74. minut kada je Rodrygo proigrao Judea Bellinghama koji pogađa za 3:0.

Nevjerovatna situacija dogodila se u 53. minuti, prije drugog pogotka kraljevskog kluba. Rodrygo je uspolio Joselua koji je pred sobom imao praznu mrežu. No, iskusni napadač je odlučio da ne šutira što je ostavilo Rodryga u čudu, baš kao i sve navijače Reala.

Madriđani su ovom pobjedom zasjeli na prvo mjesto na tabeli La Lige.