Glupost Morate poništila čist gol Španaca: Sudija mu prišao i objasnio šta je uradio (VIDEO)

Nogomet 16. okt 202309:13 0 komentara
Frederik Ringnes/NTB via REUTERS ATTENTION EDITORS

Fudbaleri Španije su na kraju srušili Norvešku sa 1:0 golom Gavija u 49. minutu u osmom kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo, ali je Alvaro Moarta mogao da ih poštedi stresa mnogo, mnogo ranije.

Uprkos tome uradio je nešto potpuno suprotno. Često je golgeterska glad dobra stvar i ono što čini odlične različitih od prosječnih, ali one vanserijske razlikuje to što znaju i kada bi trebalo da miruju i ne urade ništa.

Španci su u 20. minutu imali sjajnu šansu, a lopta je išla ka golu neometano nakon jedne reakcije defanzivca Norveške koji je pratkično sam savladao golmana u želji da otkloni opasnost.

Ipak, dok se lopta polako kotrljala ka golu Morata nije odolio, pa je želio da se njemu upiše pogodak.

Umjesto toga je čist gol Španije poništen, a kako je sve izgledalo pogledatajte na snimku.