Golman Arsenala na neobičan način otkrio da on i supruga čekaju dijete (VIDEO)

Nogomet 28. mar 202309:44 0 komentara
BR / Screenshot

Nogometna reprezentacija Sjedinjenih Američkih Država sinoć je pobijedila Salvador s 1:0 u sklopu Lige nacija u zoni CONCACAF.

Utakmicu je presudio pogodak koji je postigao Ricardo Pepi, 19-godišnji napadač koji je u igru ušao u 60. minuti, a samo dvije minute kasnije zabio gol.

Pepi je nedvojbeno bio junak Amerikanaca, ali po završetku utakmice istaknuo se još jedan njihov igrač. Golman Arsenala Matt Turner, koji tokom susreta i nije imao puno posla (reprezentativci Salvadora nisu uputili nijedan udarac u okvir gola) okupio je sve svoje suigrače i uz pomoć službenog spikera priopćio im da je njegova supruga ponovno trudna.

Turner je prošle godine oženio nekadašnju NFL cheerleadersicu Ashley Herron. U junu su dobili sina Eastona, a sad čekaju curicu.

Pogledajte kako su to saopštili saigračima, navijačima i javnosti.