Hadžikadunić ušao u igru, postigao gol, pa zaradio crveni karton (VIDEO)

Nogomet 09. feb 202421:47 0 komentara
Sport Klub

21. kolo njemačke druge Bundeslige donijelo je okršaj HSV-a i Hannovera. Na kraju su slavili gosti sa 3:4, a jedan od zapaženijih bio je reprezentativac BiH Dennis Hadžikadunić.

Poveo je Hannover u 11. minuti preko Tresoldija, a Ramos je deset minuta kasnije pogodio vlastitu mrežu i donio dva gola prednosti za Hannover.

Benes u 24. minuti smanjuje na 1:2, ali Schaub ipak do kraja prvog poluvremena donosi dva gola prednosti za Hannover.

Bh. reprezentativac Dennis Hadžikadunić u igru je ušao na poluvremenu i odmah minut kasnije pogodio za 2:3.

U 47. minuti Hadžikadunić je zaradio prvi žuti karton, a Glatzel u 86. donio poravnanje domaćoj ekipi.

Meč je bio prekinut zbog transparenata na tribinama pa je glavni arbitar isti produžio za čak 19 minuta.

To je iskoristila ekipa Hannovera koja je u 98. minuti preko Ernsta stigla do pobjede.

Dennis Hadžikadunić je do kraja zaradio i crveni karton. Tačnije, u 116. minuti pocrvenio je nakon oštrog starta nad jednim od suparnika.

HSV je nakon ovog susreta drugi na tabeli sa 37 bodova, dok je Hannover 5. sa tri boda manje.