Hajduk nije uspio slaviti: Svakome po bod u izjednačenom susretu na Opus Areni

Nogomet 03. feb 202419:31 0 komentara
HNK Hajduk Split

Osijek i Hajduk odigrali su 1:1 u susretu 21. kola SuperSport HNL-a odigranog na Opus Areni.

U trećem ovosezonskom susretu Osijeka i Hajduka svako je postigao po jedan pogodak, čime je svakome pripao i po jedan bod.

Hajduk je do vodstva došao u 57. minuti preko Filipa Uremovića, dok je izjednačio Ramon Mierez u 72. minuti.

Hajduk poveo nakon prekida, no nije izdržao

Ono što nije uspjelo u 45. minuti, jest u 57. Brekalo je ubacio iz slobodnog udarca s desne strane, najviši u skoku je bio Šarlija, lopta je pala pred noge Krovinovića čiji je pokušaj odbranio Malenica, ali lopta je šetala po gol-liniji prije no što ju je Uremović ubacio u mrežu.

Hajduk ipak nije uspio sačuvati teško stečenu prednost, u 72. minuti je netom ušli Lovrić uputio precizan prizemni šut sa 17 metara, Lučić je uspio tek kratko odbiti, a na taj odbijanac najbrže je reagiao Mierez i manirom rasnog strijelca poravnao na 1-1.

Mogao je u posljednjoj minuti nadoknade Mierez zabiti i za potpuni preokret, opet je jedan odbijanac stigao njemu na nogu, no ovaj je put pucao ravno u Lučića.