Messi nastavlja briljirati, sjajnim udarcem ostavio fanove bez teksta (VIDEO)

Nogomet 07. aug 202308:00 0 komentara
Kevin Jairaj-USA TODAY Sports

Lionel Messi nastavlja sa sjajnom formom.

Argentinac je u pobjedi protiv protiv Dallasa u osmini finala američko-meksičkog Liga kupa  postigao dva pogotka.

Već u 6. minuti Messi je postigao svoj prvi gol na meču. Jordi Alba je lijepo uposlio iskusnog ofanzivca koji preciznim udarcem pogađa mrežu.

No, Dallas je u nastavku meča preokrenuo rezultat i stigao u vodstvo od 3:1. Ali onda na scenu stupa Messi koji je bio jedan od ključnih igrača u povratku svoj ekipe u život. Inter je veoma brzo smanjio na 4:3, a u finišu susreta svjetski prvak fenomenalnim udarcem iz slobodnog udarca poravnava rezultat na 4:4.

S tim rezultatom se otišlo na penale, a tamo su sigurniji bili fudbaleri Miamija koji su izborili prolazak u narednu rundu. Tamo će igrati protiv boljeg iz duela Charlotte – Houston Dynamo.