Nalićev saigrač nasmijao fudbalski svijet, od bijele tačke mislio da je lopta

Nogomet 10. apr 202318:56
Printscreen

Fudbaleri Hammarbyja poraženi su u na gostovanu kod aktuelnih prvaka Švedske ekipe Hackena 3:0, u drugom kolu Allsvenskan lige.

Utakmicu je obilježila komična situacija kod prvog gola Hackena, kada je golman Oliver Dovin ostavio loptu iza sebe, a onda krenuo “šutnuti” bijelu tačku. Međutim, dok je Šveđanin shvatio šta se dešava, napadač Hackena Benie Traore lako je pospremio loptu u mrežu.

Traore je pogodio za 2:0 na asistenciju Larsena jedanaest minuta kasnije, a hattrick je kompletirao u finišu prvog dijela, na dodavanje Lunda.

Sve što su uspjeli fudbaleri Hammarbyja, jeste utješni pogodak Tesfaldeta Tekieja.

Povremeni bh. reprezentativac Adi Nalić, vratio se fudbalu nakon godinu dana pauze, ušao je u igru osam minuta prije kraja.