Nestvaran kiks skupocjenog golmana Uniteda: “Klub nije mogao pobijediti zbog mene” (VIDEO)

Nogomet 21. sep 202310:38 0 komentara
REUTERS/Angelika Warmuth

Bayern je slavio 4:3 protiv Manchester Uniteda u 1. kolu Lige prvaka, a tragičar tima sa Old Trafforda bio je golman Andre Onana.

Bayern je vodio 2:0 na poluvremenu golovima Leroya Sanea i Sergea Gnabryja, a United se vratio preko Rasmusa Højlunda u 49. minuti. Harry Kane je u 53. zabio za 3:1, a za 3:2 precizan je bio Casemiro u 88. minuti. Mathys Tel bio je strijelac za 4:2 u 92., a Casemiro je novim golom u 95. minuti postavio konačnih 4:3.

Lošu večer na golu Uniteda imao je kamerunski golman Andre Onana. Bio je samokritičan nakon susreta.

“Moram naučiti lekciju. Imam još puno toga dokazati. Ovo danas je bila jedna od mojih najgorih utakmica. Momčad nije mogla pobijediti zbog mene”, rekao je Onana.