Oglasili se iz Širokog Brijega nakon velike pobjede na Koševu: “A mi smo im dali tricu…” (FOTO)

Nogomet 18. feb 202416:10 0 komentara
NK Široki Brijeg/Antonio Slišković

Nakon završetka susreta na Koševu, putem zvanične Facebook stranice oglasio se klub sa Pecare poslije današnje utakmice protiv Bordo ekipe

Fudbaleri Širokog Brijega danas su na stadionu Asim Ferhatović Hase slavili pobjedu protiv Sarajeva u susretu 19. kola Premijer lige BiH, a konačan rezultat ovog meča je glasio 3:1.

Širokobriježeni su na startu drugog dijela susreta na Koševu šokirali svog protivnika, budući da su u 46. minuti stigli u vodstvo. Pogodak za klub sa Pecare postigao je Daniel Lukić, a onda je uslijedio novi šok u 53. minuti, kada je Mihael Kuprešak uduplao vodstvo svoje ekipe.

U 77. minuti je Široki Brijeg stigao i do trećeg gola na ovoj utakmici, a u listu strijelaca se upisao Petar Mišić, da bi deset minuta poslije utješni pogodak za Sarajevo postigao Mirza Mustafić.

Poslije utakmice na Koševu, iz Širokog Brijega su se oglasili putem svoje zvanične Facebook stranice, te su poručili: ‘‘A mi smo dali tricu‘‘.