Real dao za njega nevjerovatan novac, on postao predmet podsmijeha (VIDEO)

Nogomet 03. jul 202311:24 0 komentara
REUTERS/Amanda Perobelli

Mladi fudbaler Endrick 2024. godine pojačat će Real iz Madrida za tačno godinu dana, nakon što bude napunio 18 godina, a do tad mu ostaje da u dresu brazilskog Palmeirasa potvrdi kao jedan od najvećih talenata svjetskog fudbala.

Ipak, sudeći po potezu sa utakmice 13. kola brazilske Serije A protiv Atletico na gostovanju Atletico Paranaenseu (2:2) fudbaler koji će 21. jula proslaviti 17. rođendan, to neće biti ni najmanje lagan zadatak, s obzirom na „bubice“ od kojih mladi fudbaler još uvijek izgleda „boluje“.

On je postigao gol za prednost svog tima i 22. minutu, ali je mogao da postane i heroj pobjede svog tima, koji je meč završio sa igračem manje zbog isključenja Gustava Garcije u 66. minutu, no Endrick se malo zaigrao.

U četvrtom minutu meča dosuđen je penal, Endrick je namjestio loptu na bijelu tačku, ali je umjesto sigurne realizacije ili iole boljeg šuta odlučio da poskakivanjem pokuša da prevari golmana, što je uradio očajno, te je čuvar mreže Atletica bez problema zaustavio njegov šut.

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad