Remi u uzvratu na Craven Cottageu, Liverpool zakazao duel sa Chelseajem u finalu!

Nogomet 24. jan 202422:55 0 komentara
REUTERS/Toby Melville

U uzvratnoj utakmici polufinala EFL kupa Fulham i Liverpool su odigrali neriješeno 1:1, a sa ukupnih 2:3 finale su izborili Redsi.

Liverpool je u vodstvo doveo Diaz u 11. minuti. Quansah je uputio lijepo dodavanje, a Kolumbijac se sjajno snašao u kaznenom prostoru i prevario golmana Lena. Fulham rezultat poravnava u 77. minuti. Wilson je uputio centaršut, a stoper Diop je bio najviši i zakucao loptu u mrežu za 1:1.

Do kraja se rezultat nije mijenjao pa je Liverpool izborio novo finale ovog takmičenja.

Tamo će Redsi snage odmjeriti sa Chelseajem polovinom narednog mjeseca na Wembleyu.