Reprezentativac BiH ostao bez dva zuba pa postigao pogodak, trener morao uletjeti u teren (VIDEO)

Nogomet 20. jan 202419:11 0 komentara
NK Osijek

Ekipa Osijeka upisala je pobjedu na pripremama u Istri.

Uspješni su na kraju svojih priprema bili i igrači Osijeka koji su u Novigradu svladali mađarski Fehervar sa 2-0 golovima mladog reprezentativca BiH Naila Omerovića i Ramona Miereza u 80. minuti.

Upravo je mladi Zmaj odigrao sjajan meč, a utakmicu će pamtiti i po tome što je u jednom duelu tokom prvog poluvremena ostao bez dva zuba.

“Nadam se da će s njime sve biti dobro. Sretni smo da nitko drugi nije ozlijedio i da su osim Fućka svi spremni za nastavak prvenstva. Veseli pobjeda na kraju priprema, zadovoljan sam kako smo igrali”, rekao je nakon utakmice trener Zoran Zekić.

Utakmica je bila puna tenzija i oštrih startova, a sredinom prvog dijela spriječen je fizički sukob igrača dva tima zahvaljajući treneru hrvatskog kluba koji je ušao u teren i smirio strasti.

Omerović je mladi reprezentativac BiH koji je u Osijek stigao iz tuzlanske Slobode.

Situaciju pogledajte na 48:51.