Sloga protutnjala Gabelom, hat-trick sjajnog Dejana Vidića

Nogomet 23. feb 202419:59 0 komentara
FK Sloga Doboj

Fudbaleri Sloge iz Doboja savladali su u uvodnom susretu 20. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine ekipu GOŠK-a iz Gabele rezultatom 2:4.

Poveli su gosti već u devetoj minuti preko sjajnog Dejana Vidića, a isti fudbaler pogodio je i pola sata kasnije.

Vratio se GOŠK preko Batarela u 44. minuti, ali Josip Kvesić u trećoj minuti nadoknade drugog dijela vraća dva gola prednosti timu iz Doboja.

U drugom dijelu tim Admira Adžema bacio je sve karte u napad, a do drugo gola stigli su u 84. minuti preko Mihaljevića.

Ipak, konačan rezultat i veliku pobjedu Sloge ovjerio je sjajni Dejan Vidić kojem je ovo bio 10. gol u Premijer ligi BiH u 88. minuti susreta.

Sloga je nakon ovog kola 5. na tabeli Premijer liga sa 31 bodom, dok je GOŠK 8. sa 23 boda.