Spektakl u Londonu: Sedam golova, dva preokreta i hat-trick sjajnog Palmera

Nogomet 04. apr 202423:37 0 komentara
Action Images via Reuters/Matthew Childs

Chelsea je pobijedio Manchester United 4:3 u utakmici 31. kola Premier lige. Tri gola za Chelsea zabio je Cole Palmer, a jedan Conor Gallagher. Alejandro Garnacho je pogađao dvaput za Manchester United, a jednom Bruno Fernandes. Bila je to utakmica visokog ritma s puno šansi i pogrešaka s obje strane.

Počela je sjajno za Chelsea. Conor Gallagher je već u četvrtoj minuti pogodio s 15 metara nakon jedne povratne lopte za 1:0.

Cole Palmer povisio je iz penala na 2:0 u 19. minuti. No onda je uslijedio preokret Uniteda. Alejandro Garnacho je nakon brze kontre pogodio u 34. minuti, a Bruno Fernandes četiri minute kasnije poravnao rezultat na 2:2 udarcem glavom iz blizine nakon ubacivanja Diega Dalota.

U 67. minuti ponovo zabija Garnacho. Anthony mu je vanjskom odigrao loptu preko pola terena, Chelseajev golman Đorđe Petrović bio je nesiguran u izlasku, a Garnacho je glavom pogodio za vodstvo 2:3.

Ipak, ništa od pobjede Uniteda jer Palmer zabija prvo u 100. pa i u 101. za novi preokret i velikih 4:3 Chelseaja.

Chelsea je sada skočio na 10. mjesto Premier lige, dok United ostaje 6.