Totalni haos i tučnjava u Ligi Evrope: Galatasaray razbijen, sukob poslije meča sve zasjenio (VIDEO)

Nogomet 22. feb 202423:43 0 komentara
REUTERS/David W Cerny

Fudbaleri Sparte iz Praga slavili su protiv Galatasaraya sa 4:1 u meču play-offa za osminu finala Lige Evrope.

Rezultat prvog meča bio je 3:2 za Galatasaray, ali je ekipa iz Praga odigrala sjajno u revanšu i zasluženo prošla dalje.

Sparta je povela golom Angela Preciada u osmom minutu, a izjednačio je Abdulkerim Bardakci u 16. Domaći su poveli pogotkom Indrita Tucija u 74, treći gol postigao je Lukas Haraslin u 80, a konačan rezultat postavio je Jan Kuhta u šestom minutu nadoknade vremena.

Ipak, sjenku na ovaj duel bacila je tuča koja se dogodila po završetku meča.

Tenzije su bile prisutne tokom cijelog susreta, a fizički sukob se dogodio nakon posljednjeg zvižduka sudije.

Fudbaleri oba tima bili su uključeni u sukob, kao i navijači, nije se znalo ko koga udara, a sada se čeka rekacija UEFA da vidimo kakve će kazne biti i za koga.