Trener Atalante pljunuo i udario sportskog direktora Fiorentine

Nogomet 18. apr 202312:27 0 komentara
REUTERS/Daniele Mascolo

U posljednjem susretu 30. kola talijanske Serie A nije bilo pobjednika, u Firenci su nogometaši Fiorentine i Atalante odigrali 1:1.

Atalanta je povela u 37. minuti nakon lijepog prodora Danca Maehlea, koji je zabio za 1:0. Međutim, Fiorentina je izjednačila početkom drugog poluvremena, kada je dosuđen dvojbeni jedanaesterac uslijed navodnog Toloijeva igranja rukom. S bijele tačke miran je bio Arthur Cabral, koji je zabio za konačnih 1:1.

Do kraja je Fiorentina bila bliže osvajanju preostala dva boda, ali je propustila dvije vrlo dobre prilike.

Poslije utakmice dogodile su se vrlo ružne scene na stadionu. Prema pisanju italijanskih medija, trener Atalante Gian Piero Gasperini poludio je na stručni štab Fiorentine i pljunuo sportskog direktora te ga udario.

Snimka navodnog sukoba još nije viđena, ali ako mu se dokaže krivnja, trener Atalante mogao bi na prisilnu pauzu od nekoliko utakmica.