Važna pobjeda za Leeds protiv Norwicha (VIDEO)

Nogomet 31. okt 202117:09 0 komentara
Action Images via Reuters/Paul Childs

Fudbaleri Leedsa savladali su u gostima ekipu Norwicha rezultatom 2:1 u utakmici 10. kola engleske Premier lige.

Leeds United je poveo u 56. minutu kada je Raphinha nakon odličnog solo prodora šutirao nisko po sredini gola.

Onda je uslijedio uzbudljiv nastavak meča.

Samo dva minuta kasnije Andrew Omobamidele posle centaršuta Jamesa najbolje skače i glavom pogađa za 1:1.

Igrao se 61. minut kada je Rodrigo postigao neverovatan gol. Primio je pas, namjestio se i šutirao s distance, a lopta je otišla u lijevu stranu protivničkog gola.