Oglas

"Barcelona je mrtav kralj, sada Madrid šefuje Evropom"

author
N1 BiH
17. feb. 2017. 14:29
>
14:32
000_LP58UHDF
AFP | AFP

Nakon neočekivano visokog poraza od PSG-a u okviru Lige prvaka, ne stišava se bura oko Barcelone i njihove igre. Svakodnveno se javljaju bivši igrači i treneri koji kritikuju Katalonce. Neki su otišli i korak dalje nazivajući ekipu sa Nou Campa "mrtvim kraljem".

Oglas

U intervjuu za italijanski list La Gazzetta dello Sport bivši trener Arrigo Sacchi kazao je da je Barcelonin ciklus doživio svoj kraj i da su Real Madrid i Juventus favoriti za osvajanje Lige prvaka ove sezone.

"Umro je kralj, u Barceloni. Postoji drugi vladar, vladar koji nameće svoju vladu, Real Madrid. Ima mjesta i za druge na tronu. Juventus je odličan, odrasta, i zajedno sa Real Madridom je kandidat za osvajanje Lige prvaka", kazao je Sacchi.

"Već neko vrijeme Barcelona nije ono što je bila. Nije to ta agresivna i ambiciozna ekipa kojoj smo se divili. Dominirali su tokom deset godina i nametnuli svoju prelijepu igru. Davali su lekcije nogometa svima. To je završeno", kazao je on.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook i UŽIVO na ovom linku.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama