Ronaldo: Čestitao sam Modriću na nagradi

Mnogo se diglo prašine oko ne dolaska Cristiana Ronalda na dodjelu FIFA nagrade namijenjene najboljem igraču.
Oglas
Špekulisalo se da je ljut zato što je on proglašen za najboljeg fudbalera godine već Luka Modrić, kome nije želio da čestita na priznanju. Portugalac je ipak riješio da poslije par dana progovori i tako stavi tačku na špekulisanja.
"Čestitao sam Luki, ponekad je tako, nekad se dobija, nekada gubi, ja sam zadovoljan sobom, na istom sa nivou već 15 godina", rekao je Ronaldo, a potom rekao da je Salah nezasluženo dobio nagradu za najljepši gol.
"Jeste bio lijep gol, ali sigurno da je moj protiv Juventusa bio ljepši prošle sezone. Nije mi krivo, već imam neke nagrade u džepu", prokomentarisao je Ronaldo činjenicu da je Salahov gol dobio "Puškaš" nagradu, iako se cijela planeta slaže da su Cristianov protiv Juventusa i Baleov u finalu protiv Liverpoola bili ljepši.
Cristiano Ronaldo je do sada pet puta proglašavan najboljim igračem planete.
N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook i UŽIVO na ovom linku.
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas