Arsenal ispao iz Lige Prvaka uprkos pobjedi nad Monacom

U uzvratnoj utakmici osmine finala Lige prvaka Arsenal je u gostima uspio pobijediti Monaco rezultatom 0:2, ali mu to nije bilo dovoljno za prolaz u narednu rundu.
Oglas
[caption id="attachment_102367" align="alignnone" width="750"]
Prvi pogodak na utakmici djelo je Girouda koji u 36. minuti matira golmana Subašića i donosi prednost od 0-1 za "Topnike".
U finišu prvog poluvremena istoimeni igrač je uputio jako dobar udarac prema golu, ali Subašić je odbranio sjajno.
U 79. minuti je Arsenal poveo sa 0:2 kada je mrežu Monaca zatresao Aaron Ramsey nakon što je stativu pogodio Theo Walcott.
Do kraja meča rezultat se nije promijenio.
Osmina finala Lige prvaka:
Monaco - Arsenal (3:1) 0:2
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas