Oglas

Arsenal ispao iz Lige Prvaka uprkos pobjedi nad Monacom

author
Jasmin Mušanović
17. mar. 2015. 23:49
>
23:56
h_51847612
EPA | EPA

U uzvratnoj utakmici osmine finala Lige prvaka Arsenal je u gostima uspio pobijediti Monaco rezultatom 0:2, ali mu to nije bilo dovoljno za prolaz u narednu rundu.

Oglas

[caption id="attachment_102367" align="alignnone" width="750"]

Prvi pogodak na utakmici djelo je Girouda koji u 36. minuti matira golmana Subašića i donosi prednost od 0-1 za "Topnike".

U finišu prvog poluvremena istoimeni igrač je uputio jako dobar udarac prema golu, ali Subašić je odbranio sjajno.

U 79. minuti je Arsenal poveo sa 0:2 kada je mrežu Monaca zatresao Aaron Ramsey nakon što je stativu pogodio Theo Walcott. 

Do kraja meča rezultat se nije promijenio.

Osmina finala Lige prvaka:

Monaco - Arsenal (3:1) 0:2

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama