Bundesliga: Sjajni Vasilj donio St. Pauliju prvu pobjedu, Demirović prekinuo odličnu seriju

Nogomet 28. sep 202417:28 0 komentara

Pet mečeva Bundeslige odigrano je u terminu od 15:30, a raduje sjajna forma golmana reprezentacije Bosne i Hercegovine Nikole Vasilja.

Vasilj je odbranio penal fudbaleru Freiburga Vincenzu Grifu u 41. minutu meča, pri rezultatu 0:1 za njegovu ekipu.

Kasnije su poništena i dva gola Freibrugu nakon VAR provjere, kada su pogađali Lienhart i Doan.

Za prvu ovosezonsku pobjedu Paulija pogađali su u dva navrata Saad i jednom Afolayan za konačnih 0:3.

Ermedin Demirović proveo je na terenu 71. minutu i nije uspio postići peti gol sezone, a njegov Stuttgart remizirao je na gostovanju Wolfsburgu 2:2.

U ostalim mečevima postignuti su sljedeći rezultatI: Leipzig – Augsburg 4:0, Mainz – Heindenheim 0:2, Borussia Monchengladbach – Union Berlin 1:0.