Surovi Nadal o suzama Osake: Lako bi bilo da se osjećam loše, ali…
Rafael Nadal kaže da se suosjeća sa japanskom teniserkom Naomi Osakom, ali je dodao da bi svi trebalo da budu spremni na uvrijedljivo ponašanje navijača. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas