Oglas

Planirano proljetno čišćenje u Sarajevu

author
FENA
13. apr. 2020. 16:31
>
16:33
Image
N1 | N1

Tokom vikenda u Studentskom domu na Bjelavama smještene su četiri osoba kojima je na graničnim prijelazima Orašje i Izačić izrečena mjera izolacije - kazala je ministrica komunalne privrede i infrastrukture KS i predsjednica Štaba civilne zaštite KS Nihada Glamoč.

Oglas

Ona je na online konferenciji za medije danas istakla da je u prinudnoj izolaciji trenutno sedam osoba.

U toku je i vanredno pranje i dezinfekcija kontejnera, a otpočeo je i treći krug pranja i dezinfekcije javnih i prometnih površina. U planu je, kazala je Glamoč, i proljetno čišćenje grada.

Dodala je i da je u Službi za zapošljavanje KS prijavljeno 1.800 građana, a tokom jučerašnjeg dana je prijavljeno 260 osoba koje su ostale bez posla.

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama