"Mi na sjednici nemamo ministra, on je jučer bio u posjeti štali krava"
Asim Kamber, zastupnik Stranke demokratske akcije (SDA) u Parlamentu FBiH na 11. vanrednoj sjednici Predstavničkog/Zastupničkog doma Parlamenta Federacije BiH izjavio je kako je šteta što na sjednici nije bio nazočan ministar, koji je, prema njegovim tvrdnjama, zadužen za nadzor provođenja epidemioloških mjera o kojima se najviše govorilo tokom sjednice. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas