Oglas

Sarajevo: Skoro 1.500 pacijenata u danu potražili pomoć u COVID ambulantama

author
N1 BiH
04. mar. 2021. 09:23
SA-VRAZOVA KORONA VO-SLS-1(20201022-143244260).mxf.00_00_26_10.Still004
N1 | N1

JU Dom zdravlja KS u srijedu, 3. marta zabilježila je ulazak 1,472 pacijenta kojima su pružene zdravstvene usluge u COVID centru Saraj – Polje, te COVID ambulantama Centar - Vrazova, Ilidža, Novo Sarajevo i Semizovac.

Oglas

U COVID centru Saraj – Polje 500 pacijenata imalo je simptome sa sumnjom na Korona virus, u COVID ambulantama Centar - Vrazova 259 pacijenata, Ilidža 211, Novo Sarajevo 259 i Semizovac 243.

U toku jučerašnjeg dana COVID ambulante zabilježile su i 640 telefonskih poziva, a od ukupno 1.472 pacijenta koji su potražili pomoć u JU Dom zdravlja KS, prema KCUS-u je obavljeno 11 transporta i prema Općoj bolnici Abdulah Nakaš, takođe 11 transporta, saopćeno je iz JUDZKS.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama