Šta građani Sarajeva misle o mjerama i trebaju li biti strožije

U posljednje vrijeme došlo je do povećanog broja novozaraženih osoba u Bosni i Hercegovini.
Oglas
Upitali smo građane Sarajeva šta misle o mjerama koje su na snazi, te trebaju li biti strožije.
"Mjere nisu baš adekvatne, trebale bi biti puno strožije. Da se sve zatvori na jedan određeni period", smatra jedan prolaznik.
"Podržavam sve mjere, jedino me zabrinjava ovo oko vakcina. Tu nije ništa učinjeno", dodao je njegov sugrađanin.
"Mjera nema nikakvih, vakcina nema, nema ništa", razočaran je jedan gospodin.
"Treba paziti na naše starije. Mjere su potrebne", smatra mladi prolaznik.
https://twitter.com/N1infoSA/status/1368884850602745857
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas