Uprava “Elektro Bijeljine” pogazila Vladinu zabranu i uvećala sebi plate
Upravi “Elektro Bijeljine” prošle godine za deset posto isplaćene su plate od onih koje je svojim zaključcima predvidjela Vlada Republike Srpske, upozorili su revizori. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas