Šta vi mislite?
Konobarica naplatila 12 eura gostu koji je koristio WC bez da je naručio piće
Jedna konobarica odlučila je stati na kraj posjetiteljima koji, prema njezinim riječima, čine "nepristojan" čin korištenjem toaleta bez narudžbe, a sve zbog teške situacije u ugostiteljstvu gdje se svaki trošak zbraja, piše Daily Star, Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas