Oglas

Covid pacijent pobjegao iz bonice u Sjevernoj Makedoniji i umro u blizini

author
Beta
24. apr. 2021. 15:35

Jedan stariji Covid pacijent pobjegao je iz modularne bolnice u Štipu i nedugo zatim pronađen mrtav u neposrednoj blizini, objavili su danas lokalni mediji. Kako navode, taj 75-godišnji pacijent oko ponoći je pobjegao iz štipske modularne Covid bolnice i sat kasnije je pronađen mrtav u jednog od obližnjih ulica u blizini srednje medicinske škole. Pročitaj više

Oglas