City pobjegao Arsenalu na +4, napokon slavio i Lampard

Nogomet 06. maj 202318:14 0 komentara
REUTERS/Molly Darlington

Manchester City slavio je protiv Leedsa 2:1 u 35. kolu Premier lige te su sada, četiri kola prije kraja, pobjegli na +4 od drugoplasiranog Arsenala.

Tim Pepa Guardiole poveo je u 19. minuti kada je Ilkay Gundogan pogodio desni kut s 15-ak metara. Ponovo je zabio i u 29. kad ga je Mahrez pronašao dodavanjem, a on naciljao dalji ugao.

Leeds je smanjio zaostatak u 85. minuti, ali taj lijepi gol Rodriga nije bio dovoljan ni za bod.

Frank Lampard je upisao prvu pobjedu u drugom mandatu slavljem Chelseaja protiv Bournemoutha 3:1. Strijelci za Chelsea bili su Conor Gallagher, Benoit Badiashile i Joao Felix, dok je za Bournemouth pogodio Matias Vina.

Wolverhampton je pobijedio Aston Villu 1:0 pogotkom Portugalca Totija, dok je Tottenham istim rezultatom, a zabio je Harry Kane, bio bolji od Crystal Palacea.