Klasni golgeter: Suarez utrpao hattrick u 20 minuta, pogledajte majstorije Urugvajca (VIDEO)

Nogomet 10. nov 202311:41 0 komentara
REUTERS/Ricardo Moraes

Šest kola prije kraja brazilske Serie A Luis Suarez (36) je u 20 minuta postigao hattrick i donio Gremiju preokret protiv izravnog konkurenta za naslov, lidera Botafoga 4:3.

Botafogo je u 47. minuti vodio 3:1 golovima Coste, Juniora Santosa i Marlona Freitasa, dok je jedini pogodak za goste postigao Everton Galdino.

Domaći navijači nakon tri uzastopna poraza napokon su imali razloga za zadovoljstvo. Bili su na korak od pobjede protiv kandidata za naslov, a onda je zablistao Suarez.

Urugvajac je zabio u 50., 54. i 69. minuti za veliku pobjedu Gremija. Postigao je 14 golova uz 10 asistencija u 28 utakmica.

Tako je dodatno začinio borbu za naslov u brazilskom prvenstvu koje je trenutno jedno od najdramatičnijih na svijetu.