Ključale emocije kod Džeke: Dijamant kupio navijače Intera zauvijek (VIDEO)

Nogomet 05. apr 202307:00
Printscreen

Fudbaleri Intera u ludoj završnici prve utakmice polufinale Coppa Italije, uspjeli su u posljednjim minutama stići do izjednačenja 1:1 protiv Juventusa, te tako ostvariti povoljan rezultat pred revanš u Milanu.

Utakmicu je obilježila luda završnica u kojoj su na kraju zbog koškanja izvan terena crvene kartone dobili golman Intera Samir Handanovič i strijelac pogotka za “Staru Damu” Juan Cuadrado.

Međutim, nakon varnica, bh. reprezentativca Edina Džeku, koji je odigrao 68 minuta utakmice, definitivno su obuzele emocije.

Džeko produžio ozbiljnu golgetersku krizu, remi Juvea i Intera u ludoj završnici

Dijamant je krenuo navijačima Nerazzurra, kojih je bilo u velikom broju na Allianz stadionu, gestikulacijom rukama i tražeći podršku. Nakon toga Džeko je pokazivao na grb kluba i tako zavrijedio veliko poštovanje simpatizera milanskog kluba. Vjerovatno je želio reći vjernim pratiteljima tima, da je Inter iznad svega.

Nakon toga, bh. reprezentativac skinuo je jaknu, a zatim i dres, kojeg je visoko podigao prema navijačima izražavajući veliko poštovanje prema plavo-crnom dresu. Na koncu dešavanja, Edin Džeko je bacio dres među navijače Intera.

Edin Džeko je definitivno ovim potezom zaslužio poštovanje navijača Intera.