Lewandowski i Fermin Lopez za pobjedu Barce i kraj sezone bez trofeja

Nogomet 26. maj 202423:06 0 komentara
REUTERS/Marcelo Del Pozo

26. pobjeda Barcelone za kraj sezone u ligi, kao utjeha za Blaugranu, koja bez trofeja okončava fudbalsku godinu.

Nijedan trofej neće u vitrine tima, ali ako je za utjehu barem su upisali pobjedu protiv Seville na Ramon Sanchez Pizjuanu.

Robert Lewadowski  19. golom sezone doveo tim Xavija Hernandeza do 0:1 nakon 15 minuta. Asistenciju je upisao Joao Cancelo.

Petnaest minuta kasnije, poravnanje timu iz Andaluzije osigurao je En Nesyri na dodavanje Soumarea. Marokanac je stigao do brojke od 16 pogodaka u La Ligi.

Tri boda za Barcu pogotkom je donio Fermin Lopez uz saradnju sa Ilkayjem Gundoganom. Osmi gol za Lopeza, a deveta asistencija Gundogana.