Lokomotiva ponovno uzela bodove Dinamu, hoće li Jakirović i ovo preživjeti?

Nogomet 10. feb 202419:25 0 komentara
Printscreen

Drugi put u manje od tri tjedna Dinamo je prosuo bodove protiv Lokomotive. Nakon 0:3 na Maksimiru, u Kranjčevićevoj je završilo 2:2.

Dinamo je upisao još jedan u nizu kikseva ove sezone. Ispustio je još dva dragocjena boda protiv Lokomotive u Kranjčevićevoj, u remiju 2:2 gdje su svi golovi postignuti u prvom poluvremenu.

Uzbudljiv prvi dio igre otvoren je vodećim golom Lokomotive u 18. minuti. Duga lopta prešla je Dinamovu zadnju liniju, utrčao je Krivak ispred Perkovića koji se iza njega još i spotaknuo te je poput puno iskusnijeg igrača matirao Zagorca za 1:0.

U 40. je Dinamo izjednačio. Špikić je probio desnu stranu i odigrao u sredinu za Petkovića koji je bio potpuno usamljen na deset metara i poravnao na 1:1.

U obilnoj sudačkoj nadoknadi pala su još dva gola. Prvo je Lokomotiva povela 2:1 golom Čopa, da bi ponovno Petković glavom izjednačio na 2:2 u čak devetoj minuti nadoknade na ubačaj Baturine.

Moglo je golova biti i u drugom poluvremenu. Najbolju šansu za Lokomotivu imao je Krivak, a za Dinamo Kaneko i Hoxha. Ipak, bilo je to nedovoljno s obje strane kako bi se rezultat promijenio.

Dinamo je tako ostao treći s 41 bodom, što je bod manje od Hajduka i tri manje od Rijeke. Sve te tri momčadi trenutno imaju isti broj utakmica, ali Rijeka i Hajduk svoje susrete ovog kola tek moraju igrati u nedjelju. Lokomotiva je peta s 29 bodova.