Mourinho potpuno izgubio živce zbog poteza Seada Kolašinca (FOTO)

Nogomet 08. jan 202412:04 0 komentara
REUTERS/Massimo Pinca

Fudbaleri Rome odigrali su na svom terenu neriješeno 1:1 protiv Atalante, u utakmici 19. kola Serije A.

Atalanta je povela golom koji je postigao Koopmeinersa u osmom minutu, a bod domaćima osigurao je Paulo Dybala, golom iz jedanaesterca u 39. minutu. Trener Rome Jose Mourinho dobio je crveni karton u trećem minutu nadoknade zbog nesportskog ponašanja.

Glavobolja za Miloševića u najavi: Kolašinac meč Rome i Atalante napustio zbog povrede

Susret je obilježila i povreda reprezentativca Bosne i Hercegovine, Seada Kolašinca koji je bio primoran teren napustiti u 79. minuti susreta kada ga je zamijenio Palomino. Bh. fudbaler je odradio odličan posao te nekoliko puta prekidao napade fudbalera Rome, a na njegove startove je Mourinho bjesnio.

Roma je u posljednje dvije utakmice bez pobjede, a poslije petog remija u prvenstvu zauzima osmo mjesto na tabeli sa 29 bodova.