Nalić pogodio u pobjedi Malmea (VIDEO)

Nogomet 16. okt 202117:23 > 17. okt 2021 11:24 0 komentara
Screenshot Twitter

Bosanskohercegovački reprezentativac Adi Nalić postigao je pogodak u pobjedi njegovog Malmöa protiv Östersundsa.

Nalić nije bio starter na gostovanju svoje ekipe u 23. kolu najelitinijeg švedskog fudbalskog takmičenja. Nalić je na poluvremenu ušao umjesto Innocenta i trebalo mu je samo osam minuta da postigne pogodak. Bio je to šesti pogodak u sezoni za bh. reprezentativca, a pored toga ima i dvije asistencije. Utakmica je završena sa visokih 0-3, a ostala dva pogotka djela su Čolaka i Christiansena.

Drugi reprezentativac fudbalske reprezentacije BiH Anel Ahmedhodžić u dresu švedskog nije igrao zbog povrede koju je doživio na zagrijavanju. Malmö je lider prvenstva nakon današnje pobjede sa 44 boda. Drugoplasirani Djurgarden i treći AIK Stockholm imaju isto bodova ali i po utakmicu manje.