Nestvaran promašaj Casemira, navijači Uniteda u nevjerici (VIDEO)

Nogomet 26. aug 202317:09 0 komentara
REUTERS/Phil Noble

Crveni đavoli na svom terenu trenutno igraju 2:2 u susretu trećeg kola engleskog Premiershipa protiv Nottingham Foresta, da rezultat ne bude drugačiji pobrinuo se brazilski veznjak Casemiro nevjerovatnim promašajem

Manchester United trenutno na svom terenu u susretu 3. kola engleskog Premiershipa igra 2:2 protiv Nottingham Forestom.

Gosti su poveli u drugoj minuti kada se u listu strijelaca upisao Awoniyi. Dvije minute kasnije na semaforu je bilo 2:0 za Forest, a ovaj put mrežu golmana Crvenih đavola je zatresao Boly. U 17. minutu Eriksen je prepolovio prednost Nottinghama i pogodio za 1:2. Manchester United dolazi do poravnanja u 51. minuti, a strijelac je bio upravo Casemiro.

U nastavku pogledajte nevjerovatan promašaj Casemira.

Ubrzo nakon toga Casemiro se odužio navijačima i postigao izjednačujući pogodak za 2:2