Niko nije mogao vjerovati: Šta je Griezmann uradio s kopačkom protivnika?

Nogomet 13. feb 202309:32 0 komentara
Screenshot

Nogometaši Atletico Madrida stigli su do važne pobjede u prvenstvu, u gostima je pala Celta 1:0, a gol za tri boda zabio je Depay u 89. minuti utakmice.

Atletico je tako nastavio borbu za Ligu prvaka, eventualni naslov prvaka im je odavno pobjegao pa im je ostala Evropa.

U 25. minuti utakmice dogodila se jedna jako neobična scena. Antoine Griezmann je neprezno stao na kopačku Mingueze i izuo mu je.

Uz sve to bivši igrač Barcelone se previjao od bolova, ali brzo se oporavio. Međutim, priča je sljedeća.

Griezmann je uzeo Minguezi kopačku kako bi mu je odvezao, no nije išlo prirodnim putem pa je morao zubima odvezati vezice na kopačkama.

Slavni Francuz i Mingueza su dobri prijatelji iz dana u Barceloni pa ne čudi ova gesta francuskog reprezentativca.