Pogledajte haos na kraju meča Tahirovićeve Rome i Salernitane (VIDEO)

Nogomet 22. maj 202321:25 0 komentara
Printscreen/Twitter

Fudbaleri Rome i Salernitane podijelili su bodove u 36. kolu Serije A. Završeno je rezultatom 2:2, iako su gosti dva puta imali prednost.

Salernitana je povela u 12 minuti preko Candreve, izjednačio je El Shaarawy u 47. minuti da bi samo šest minuta kasnije Dia opet doveo Salernitanu u vodstvo. Bod Romi donio je Matić u finišu utakmice.

Kiks Rome na domaćem terenu, Tahirović odigrao poluvrijeme

Bh. fudbaler Benjamin Tahirović odigrao je samo prvo poluvrijeme, a na kraju utakmice došlo je do sukoba između igrača domaćih Zalewskog i fudbalera gostiju Dije.

Razlog za to bio je oštar prekrašaj nad fudbalerom Salernitane koji je krenuo u kontranapad. Oba igrača su dobila žuti karton, a crveni je dobio član stručnog štaba Salernitane.