Prelijepe akcije – Bayer ubedljiv u Monchengladbachu (VIDEO)

Nogomet 26. aug 202320:47 0 komentara
Bayer 04 Leverkusen

Fudbaleri BaYera ostvarili su i drugu pobJedu u novoj sezoni Bundeslige i poslIJe dva kola na diobi su prve pozicije sa maksimalnim učinkom.

Apotekari su u derbiju kola u gostima bilje bolje od Borussije Monchengladbacha rezultatom 3:0, a utakmicu je obilježio dvostruki strijelac Victor Boniface.

Dvadesetdvogodišnji nigerijski napadač je u 18. minutu, poslije lijepe akcije, donio prednost svom timu, a Jontahan Tah je u sudijskoj nadoknadi duplirao vodstvo svog tima.

Talentovani Boniface je odličnu partiju gostiju krunisao u 53. minutu kada je postavio konačan rezultat.

SVE GOLOVE PRONAĐITE NA OVOM LINKU.

Bayer u sledećem kolu dočekuje novajliju u ligi, ekipu Darmstada, a Borussija, koja je u prva dva kola osvojila samo bod, na svom stadionu igra sa Bayernom.