Tottenham uz dosta muke savladao Watford

Nogomet 01. jan 202217:59 0 komentara
REUTERS/David Klein

Fudbaleri Tottenhama savladali su u 21. kolu engleske Premier lige na gostovanju tim Watforda sa 1:0.

Ekipa Antonia Contea bila je mnogo bolji rival tokom cijelog susreta, napravili su mnogo prilika, ali je završnica predstavljala veliki problem.

Ipak Spursi su do pobjede stigli u trećoj minuti nadoknade, a gol odluke postigao je Davinson Sanchez u šestoj minuti nadoknade nakon asistencije Sona.

Treba istaći da je ovo bio i 8 susret kako Antonio Conte nije poražen na klupi Tottenhama što ga čini najuspješnijim menadžerom na startu karijere u ovom klubu ikada.

Tottenham nakon ove pobjede zauzima 7. poziciju na tabeli sa 30 bodova, dok je Watford blizu zone ispadanja na 17. poziciji sa samo 13 bodova.