Edin Džeko kumovao golu Fenera i produžio nadu turskom klubu (VIDEO)

Nogomet 13. aug 202420:52 0 komentara

Edin Džeko u novu sezonu ušao je u velikoj formi, a to je potvrdio novom sjajnom partijom. Ovaj kumovao je golu Fenera u samoj završnici meča protiv Lellea u uzvratu 3. pretkola Lige prvaka.

Džeko je na samom startu utakmice imao sjajnu priliku, igrala se prva minuta, Tadić je sa desne strane centrirao za Džeku, a kapiten reprezentacije Bosne i Hercegovine glavom poslao loptu tik pored lijeve stative golmana Lillea.

Ipak, Džeko nije pogriješio u 91. minuti, kada je glavom skrenuo loptu na tijelo Diakitea, lopta se odbila u gol gostiju.

Fener je ovim golom izborio produžetke u utakmici sa Lilleom, od kojeg je poražen u prvoj utakmici rezultatom 2:1.