FK Sarajevo udaljilo Velkoskog iz prvog tima

FK Sarajevo oglasio se putem svoje zvanične web stranice, gdje je objavljeno kako Krste Velkoski više nije član prvog tima Bordo kluba. Njihovo saopštenje prenosimo u cjelosti.
Oglas
"Menadžment FK Sarajevo obavještava navijače i cjelokupnu javnost da je zbog kršenja klupske discipline pokrenut disciplinski postupak protiv Krste Velkoskog. Fudbaler je ranije ove sezone usmeno upozoren zbog nediscipline i narušavanja atmosfere u ekipi, a klub je nakon utakmice protiv Borca odlučio zvanično pokrenuti postupak protiv njega.
Velkoski je neprimjereno reagovao i iskazao nepoštovanje prema treneru i saigračima na poluvremenu utakmice u Banja Luci, nakon što je saznao da je trener odlučio izvršiti izmjenu i ostaviti ga u svlačionici. Taj gest nije primjeren bilo kojem fudbaleru FK Sarajevo, a posebno kapitenu koji treba biti primjer ostalim igračima.
Napadač je udaljen iz trenažnog procesa prvog tima u „Trening centru Sarajevo“ u Butmiru, ima obavezu trenirati individualno i do daljnjeg neće biti u konkurenciji za utakmice.
Velkoski je ove sezone upisao ukupno 24 nastupa u svim takmičenjima, a jedini gol postigao je u polufinalu Kupa BiH protiv Igmana.", stoji u saopštenju FK Sarajevo.
Sarajevo je trenutno četvrto na tabeli Premijer Lige BiH.
Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas