Legenda francuskog fudbala ima novi klub, vodit će "rat" sa Messijem

Dosadašnji golman Tottenhama Hugo Lloris potpisao je jednogodišnji ugovor sa Los Angelesom, saopštio je američki fudbalski klub.
Oglas
Francuski 37-godišnji golman napustio je Tottenham posle 11 i po sezona. On je sa američkim klubom potpisao ugovor do kraja sezone 2024, uz opciju nastavka saradnje na još dvije godine.
Lloris je za 11 godina odigrao 447 utakmica za Tottenham i sedmi je u klupskoj historiji po broju mečeva.
Posljednji put branio je za londonski klub 23. aprila protiv Newcastlea (1:6), a Tottenham je 5. maja saopštio da će Lloris propustiti ostatak sezone zbog povrede butine.
Prije Totenhema branio je za Nicu i Lyon.
"Tottenham će uvijek biti posebno mjesto za mene i moju porodicu. Bila je velika privilegija biti jedan od vas i jedan od vaših kapitena, ovo je kraj poglavlja, ali uvijek ćete biti u mom srcu“, rekao je Loris, prenio je BBC.
Ove sezone prvi golman Tottenhama je Vicario.
Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas