Oglas

Potpredsjednik SNSD-a: Spustiti, a ne produbljivati tenzije

author
Anđelka Marković
30. jan. 2017. 14:50
>
14:54
image-0-02-05-3844eb7a0cc3345d09e219efb879280411a42e9267a5e4ae631ee12269a751eb-V
N1 | N1

Potpredsjednik SNSD-a Radovan Višković smatra da u BiH treba spustiti, a ne produbljivati političke tenzije.

Oglas

"I jedna i druga stvar nisu ni dobre ni pametne u ovom momentu za BiH. Naprotiv, ja mislim da bi ovdje trebalo doći do smirivanja a ne produbljivanja tenzija. Pomenute najave su čisto politikanstvo i zaoštravanje odnosa te, bacanje prašine u oči, vjerovatno da bi se sakrile neke druge stvari, koje vladaju i u samoj SDA, ali I u čitavoj BiH", kazao je on.

Krajnje je vrijeme, dodao je, da se zabrane sve teme koje ne donose ništa dobro BiH.

"Ne vidim razlog zašto bi neko nakon 25 godina potezao neka pitanja. Ako nisu smetala sve te godine, zašto bi smetala sada".

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook i UŽIVO na ovom linku.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama