Član Predsjedništva Bosne i Hercegovine Šefik Džaferović ponovio je u petak za N1 svoj stav da ako nema slanja ANP-a nema ni mandatara Vijeća ministara BiH. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
| /
VišeČlan Predsjedništva Bosne i Hercegovine Šefik Džaferović ponovio je u petak za N1 svoj stav da ako nema slanja ANP-a nema ni mandatara Vijeća ministara BiH. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas