Čovjek koji je robijao zbog drva izašao na slobodu
Zbog nepuna tri metra drva za ogrjev koje je posjekao u državnoj šumi, Fikret Dedić je otišao na izdržavanje šestomjesečne zatvorske kazne, na koju ga je osudio Općinski sud u Bosanskoj Krupi. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas