Ministar Šteta: U 2025. vozit ćemo se ponovo trolejbusom do Vogošće
Ministar saobraćaja KS Adnan Šteta obišao gradilište i trasu kojom će trolejbus nakon 30 godina ponovo ići do Vogošće, te tom prilikom najavio početak radova na ovom projektu. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas